Intellicig EVOlution

Zdravější a levnější kouření s elektronickou cigaretou

 

Jak funguje a vypadá elektronická cigareta Intellicig

 

 

Elektronická cigareta vypadá na první pohled jako normální tabáková cigareta a vlastně funguje jako nikotinový inhalátor. Během inhalování díky e-liquidu vypouští také obláčky kouře, který je napohled podobný tomu cigaretovému. Protože se však jedná o páru, nehrozí tedy sepnutí požárních hlásičů. Navíc je bez obsahu dehtu, karnicogenů a dalších škodlivin.

 

Elektronická cigareta funguje na nabíjecí baterii, místo tabáku se vkládají patrony e-liquid s nikotinem a případně aromatickou esencí. Jedna náplň orientačně odpovídá 7-15ti cigaretám (záleží na rychlosti a množství inhalování). Patrony jsou dostupné s různou koncentrací nikotinu, sami se můžete rozhodnout, jak velkou dávku zvolíte. Samozřejmě můžete postupně dávku nikotinu snižovat a pokud by se vám jednou podařilo udržet hladinu nikotinu na nule, budete vdechovat pouze čistý e-liquid. Velká spousta kuřáků se totiž shoduje v tom, že kouří pouze pro uklidňující pocit při vkládání cigarety do úst a pravidelného vdechování. V tomto případě je e-cigareta mnohem účinější než často neúspěšné náplasti nebo nikotinové žvýkačky.

 

 

 

 

Elektronická cigareta se skládá ze tří částí: nabíjecí baterie, atomizér a nikotinová patrona s e-liquidem. Atomizér slouží k vytváření syntetické páry z e-liquidu a je automaticky spínán v okamžiku, kdy se začne potahovat. Na špičce baterky je malá dioda, která se při potahování rozsvítí červeně a imituje tak rozžhavený konec cigarety. Dioda současně svým světlem také upozorňuje na stav a potřebu dobití baterie. Pokud z e-cigarety není potahováno, atomizér se vypne a neuniká žádný dým. Velkou výhodou je, že vždy kouříte jen tolik kolik chcete a nemusíte si už nikdy zapalovat novou cigaretu jen kvůli několika potažením. Zkuste si sami spočítat, kolik ušetříte s elektronickou cigaretou Intellicig oproti běžným cigaretám.

 

 

 

 

 

Dle novely zákona jsou od 1.7.2010 elektronické cigarety a veškeré další příslušenství prodejné výhradně osobám starším 18ti let!

 

 

 

Hledáte Jiný Web? Ostropestřec mariánský ochrání Vaše játra.       Florida web design downloaded from free website templates