Intellicig EVOlution

Zdravější a levnější kouření s elektronickou cigaretou

 

Dostupné příslušenství a náhradní díly pro elektronické cigarety Intellicig

 

 

Samozřejmostí k elektronické cigaretě Intellicig je snadno dostupné příslušenství. Ať už se jedná o další patrony s různými příchutěmi a volitelnými intenzitami dávky nikotinu, nebo lahvičky s e-liquidy. E-liquid ECOpure je vyroben v Anglii a splňuje všechny bezpečnostní normy Evropské unie. Navíc se vždy vyznačuje bohatou chutí a mnohem lepší dýmivostí než u běžně rozšířených e-liquidů vyrobených v Číně. Vždy si proto ověřte, že kupujete originální balení.

Z náhradních dílů jsou dostupné všechny části elektronické cigarety. Při delších cestách tedy oceníte další baterii, kterou pak jen vyměníte a můžete bez nabíjení kouřit dále. Snadno seženete i nový náhradní atomizér, který vytváří syntetickou mlhu - náhradu cigaretového kouře. Různé druhy nabíječek, do elektrické sítě nebo do auto-zapalovače. Nechybí ani stylové pouzdro pro Vaši elekronickou cigaretu a příslušenství.

Podívejte se na kompletní nabídku příslušenství a náhradních dílů.

 

 

příslušenství elektronická cigareta Intellicig

 

 

 

Dle novely zákona jsou od 1.7.2010 elektronické cigarety a veškeré další příslušenství prodejné výhradně osobám starším 18ti let!

 

 

 

Hledáte Jiný Web? Ostropestřec mariánský ochrání Vaše játra.       Florida web design downloaded from free website templates