Intellicig EVOlution

Zdravější a levnější kouření s elektronickou cigaretou

 

Různá provedení elektronické cigarety Intellicig

 

 

Elektronická cigareta se prodává v různých provedeních a výhodných sadách, záleží jen na Vás, pro jaký typ se rozhodnete. Ve své cenové kategorii je e-cigareta Intellicig EVOlution s délkou 107mm jednou z nejkvalitnějších na evropském trhu, přitom nabízí intenzivnější požitek díky své silnější dýmivosti. Originální náplně jsou vyrobeny v Anglii a vydrží obecně déle, než běžné náplně vyrobené v Číně. Zkrácenou variantou oblíbené elektronické cigarety je Intellicig EVOlution Junior. Díky nové menší baterii měří celá e-cigareta pouhých 95mm, čímž je velikostí více podobná běžným krátkým tabákovým cigaretám. Mezi kuřáky je stále více oblíbená e-cigareta v černém provedení Intellicig EVOlution BLACK. Je unikátní svým vzhledem, kdy vypadá jako kvalitní tabáková cigareta.

Vyberte si sami tu pravou elektronickou cigaretu pro Vás.

 

 

elektronická cigareta Intellicig EVOlution

 

 

 

Dle novely zákona jsou od 1.7.2010 elektronické cigarety a veškeré další příslušenství prodejné výhradně osobám starším 18ti let!

 

 

 

Hledáte Jiný Web? Ostropestřec mariánský ochrání Vaše játra.       Florida web design downloaded from free website templates